Kurumsal

1971 yılında bir aile şirketi olarak kurulan HAKERSAN klozet kapağı,rezervuar iç takımı,flatör üreticilerinden biridir. Hakersan sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmektedir.

Ürünlerinin kalitesi,tüketici beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak biçimde planlanmış ve uzun yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle üretilmiştir. Ürün kalitesi,uygun fiyat politikası,yedek parça hizmetleriyle  Hakersan, sektörde sürekli yükselen bir kuruluş olmuştur.

İlk ihracatına 1988 yılında Rusya ‘ya yapmıştır.Bugün geniş ürün yelpazesi ile Asya,Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Sürekli yenilenen üretim teknolojisi ve hızla büyümekte olan müşteri portföyü ile kurulduğu günlerin heyecan ve özverisini bugünlere taşıyan Hakersan sektörün güvenilir markası olmayı sürdürmektedir.

Yaşamımızın her alanında kullanılan ürünlerimizi en iyi kalitede ve uzun ömürlü kullanım özelliklerine sahip bir şekilde üretmek ve müşterilerimize sunmak.

Amacımız,firmamızı ve üretim biçimimizi sektörün talepleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmektedir.Faaliyet gösterdiğimiz her alanda kaliteli,istikrarlı ve sürdürülebilir iş ilişkileri kurmayı prensip edinmiştir.

Hizmet ve kalite anlayışımızı her geçen gün bir ileri seviyeye taşıyarak alanında ilk akla gelen markalar arasında yer almak.